Dr Ewa Roksela

Leczone choroby

ROZWÓJ | KRYZYS W ZWIĄZKU | ZABURZENIA NASTROJU | NISKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI | KRYZYS ZAWODOWY | DDA – DOROSŁE DZIECI ALKOHOLIKÓW | FOBIA SPOŁECZNA | KRYZYS ŻYCIOWY | ZABURZENIA W RELACJACH MIĘDZYLUDZKICH | ZABURZENIA OSOBOWOŚCI | DEPRESJA | ZABURZENIA LĘKOWE | CHOROBA AFEKTYWNA DWUBIEGUNOWA | KRYZYS EMOCJONALNY | BORDERLINE | STRES | ZABURZENIA PSYCHOSOMATYCZNE.

Dostępność
Zapisy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub osobiście w naszej rejestracji.
Koszt konsultacji
Sesja: 150 zł  / 50 min.
DIAGNOSTYKA

Usługi dodatkowe

Diagnostyka to nieodzowny element leczenia

Dla naszych pacjentów  dostępne są narzędzia diagnostyczne, które pomagają naszym specjalistom postawić prawidłowe diagnozy.

Na miejscu znajduje się także labolatorium medyczne, a także możliwość ustalenia zbilansowanej diety przez doradcę żywieniowego.