Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na dostarczenie sprzętu rehabilitacyjnego.
ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 25.04.2022 r. w sprawie zamówienia na dostarczenie sprzętu rehabilitacyjnego zgodnie ze specyfikacją przedstawioną poniżej. Fundacja „SWOBODA” jako realizator projektu „Kompleksowy program rehabilitacji w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa” o nr RPLD.10.03.01-10-A014/21 zaprasza do składania ofert na realizację przedmiotu niniejszego zapytania o cenę.
FUNDACJA SWOBODA realizuje program rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa, do których predysponuje lub nasila objawy siedzący charakter pracy. Wartość Projektu 609 998,19 PLN Kwota dofinansowania 554 948,19 PLN Realizacja 2022-2023
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na dostarczenie specjalistycznej usługi z zakresu świadczeń konsultacji psychologicznych
ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 31.03.2022r. w sprawie zamówienie na świadczenie usług Psychologa w programie „Kompleksowy program rehabilitacji w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa” FUNDACJA "SWOBODA" jako Beneficjent w projekcie: Kompleksowy program rehabilitacji w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa” RPLD.10.03.01-10-A014/21 zaprasza do składania ofert na realizację przedmiotu niniejszego zapytania ofertowego.
Projekt „Kompleksowy program wsparcia osób niepełnosprawnych” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 -Poddziałanie 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne.