powstała 22 listopada 2011 roku.

Jej założycielami są

Mariusz Kokociński- Prezes

Łukasz Wesołowski- Wiceprezes

Roman Wasilewski-  Wiceprezes

Przychodnia Fundacji "Swoboda" to przychodnia świadcząca usługi medyczne refundowane przez NFZ oraz komercyjne.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, cieszących się dobrą opinią i wielkim zaufaniem.

About professional Inc.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac:

• purus ut hendrerit
  • cursus in venenatisEffectiveness – we deliver effective solutions which maximize profits
  • urna iaculis vesDiscretion – we are a trusted business partner and all information shared

Nasze Osiągnięcia

powstała w 2011 roku.

Jej założycielami są

Mariusz Kokociński- Prezes

Łukasz Wesołowski- Wiceprezes

Roman Wasilewski-  Wiceprezes

Przychodnia Fundacji "SWOBODA" mieści się

w budynku Medical ZOL w Głownie przy ul Sosnowej 4.

Przychodnia istnieje od 2011 roku.

Początkowo mieściła się w parterowym budynku przy ulicy Swoboda 20 w Głownie a od 2014 roku funkcjonuje w nowych gabinetach budynku Medical ZOL przy ulicy Sosnowej 4 w Głownie.

Przychodnia opiekuje się blisko 8 tysiącami pacjentów z Głowna i okolic.

W ramach NFZ zapewnia opiekę POZ oraz Ginekologiczną - w której pracuje sześcioro lekarzy z wieloletnim doświadczeniem w POZ - pediatrzy, specjaliści medycyny rodzinnej, interniści, ginekolog oraz cztery pielęgniarki i dwie położne.

Na terenie przychodni funkcjonuje gabinet USG z nową aparaturą umożliwiającą wykonywanie wielu badań (USG jamy brzusznej, narządów miednicy, tarczycy, piersi, węzłów chłonnych, stawów, badania naczyń z dopplerem, ECHO serca, USG dopochwowe.

Jest na wyposażeniu aparat EKG , Holter ciśnieniowy oraz tzw. ślepy doppler do diagnostyki miażdżycy tętnic kk. dolnych. Przychodnia posiada także Defibrylator (AED).

Wszystkie gabinety lekarskie wyposażone są w sprzęt komputerowy, drukarki oraz całe zaplecze informatyczne związane z obsługą komputerową przychodni.

W ramach dodatkowych działań - pracujący lekarze (2) posiadają Certyfikat PTMS co umożliwia wykonywanie badań dla młodych sportowców z Głowna i okolic. Jako przychodnia współpracowaliśmy z Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego - Państwowym Zakładem Higieny w ramach programu "Zapobieganie zakażeniom HCV" .

Współpracujemy w działaniach Populacyjnego Programu Profilaktyki Raka Piersi aktywnie pomagając w organizacji badań mammograficznych oraz programie profilaktyki raka szyjki macicy (cytologia). Na terenie przychodni mieści się punkt pobrań laboratorium CDL

(Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej) pracujący codziennie od godziny 8.00 do 10.00 a wyniki większości badań laboratoryjnych dostępne są jeszcze tego samego dnia.

Na terenie Przychodni przyjmują również specjaliści bez refundacji NFZ - kardiolog, dermatolog, neurolog, psychiatra, laryngolog, ortopeda, urolog, lekarz medycyny pracy oraz rehabilitacji.